W serwisie

Aktualności

Archiwum

Czytelnia

Dom Rekolekcyjny

Galeria zdjęć

Księga gości

Logowanie

Napisz do nas

Polecane strony

Rekolekcje

Zgłoszenia na spotkania

Zgromadzenie


 

Warto przeczytać

 

„Ku wolności wyswobodził nas Chrystus” - z rekolekcji dla młodzieży studiującej i pracującej
„Najwspanialsze odkrycie to, to że nie muszę nic robić, żeby sobie zasłużyć na Bożą miłość, bo Bóg kocha mnie za darmo, mogę ją tylko przyjąć…” (uczestniczka)

Wejdź, aby przeczytać więcej świadectw i obejrzeć zdjęcia.
Aby zobaczyć filmik z rekolekcji wejdź na:
http://www.youtube.com/watch?v=LCIF0zpyugI
 

Zobacz więcej  

 

SONDA

Czy poszukujesz na tej stronie informacji o Domu Rekolekcyjnym?


Nie
Nie, jestem tu przypadkowo
Nie, szukam informacji o Zgromadzeniu
Tak


Głosuj     Wyniki     Inne pytania


Dane kontaktowe

Dom Rekolekcyjny Sióstr FMM
 

Łabunie, ul. Parkowa 33

22-437 Łabunie

pow. zamojski, woj. lubelskie
 

tel. 084-611-30-52

Email: labuniedomrekolekcyjny@gmail.com

www.fmmlabunie.pl
 

ADMINISTRATOR SERWISU

Mirosław Kuduk

Email: mkuduk@interia.pl

 

 

 
  Szukaj w serwisie    

 

Majowe rekolekcje w Łabuniach.

Aktualności

Data publikacji: 2018-05-26

Opublikował: Elzbieta Dąbrowska

 

 


W ostatnim czasie nasz dom rekolekcyjny w Łabuniach był wypełniony młodymi ludźmi pełnymi Ducha Świętego :) . Przyjechali spragnieni Jego Darów, wspólnie wołaliśmy do Pana przez modlitwę, czuwania, śpiewy, dzielenia… i Duch Święty przychodził do każdego na miarę Jego pragnień.
Obie tury rekolekcji –dla licealistów i 13-15- latków dotykały tematem właśnie tej Trzeciej Osoby Trójcy Świętej, bo i czas był do tego sposobny. Licealiści zebrali się 11-13 maja –tydzień przed zesłaniem Ducha św. Temat : Ten Trzeci. Prowadził  Marianin –ks. Tomasz Sekulski –z Lublina. Bardzo ciekawe jego konferencje przygotowały serca na  przyjście  Ducha Św. w sakramentach, podczas wspólnej Adoracji –uwielbienia.  Jak to wyglądało można obejrzeć  :   https://youtu.be/z3-hHm4nlAE :)
Młodsi –gimnazjaliści –zebrali się tłumnie tydzień później - 18-20 maja –akurat w wigilię zesłania Ducha Św. Rekolekcje prowadził ks. Daniel Trojnar wraz z Oazową Wspólnotą Życia Miłosiernego Chrystusa Sługi. Temat : # Święty # Duch # Ty. Bardzo ciekawa, nowa forma ich życia, żywe świadectwo  i pociągające przykłady poruszały serca młodzieży. Podobały się konferencje księdza żywo prowadzone, warsztaty które angażowały wszystkich, dzielenia…To wszystko wprowadzało nas w atmosferę modlitwy. W sobotni wieczór w łączności z całym Kościołem prosiliśmy o Ducha Św.                     i wspólnym uwielbieniem dziękowaliśmy za Jego Dary, których Pan Bóg udzielał hojnie.
Za wszystko co się dokonało, za otrzymane dary  –widoczne i ukryte –niech Bóg w Trójcy Jedyny będzie uwielbiony ! Dzięki wszystkim za obecność i modlitwę :)   
  
p

 

WsteczOdsłon: 5576   

 

Twoim zdaniem


Brak komentarzy


Dodaj komentarz


| Aktualności | Czytelnia | Dom Rekolekcyjny | Galeria zdjęć | Najnowsze publikacje | Napisz do nas | Polecane strony | Zgromadzenie |

 

Mirosław Kuduk © 2009

Profesjonalny Hosting

 

000134277